Архівна служба України в Києві

Ми виконуємо обов'язкове узгодження всіх документів з державним архівом України !!!

Дзвоніть: тел. Київ 236-58-88                              МТС (099)388-33-30  /  Київстар (098)017-19-18 /   Лайф (093)872-26-63

Ми виконуємо палітурні роботи будь-якої складності для всіх видів документації. Палітурні послуги, як і брошурувальні роботи, проведені нашою компанією, не тільки забезпечать Вашій документації охайний вигляд, але й гарантують виконання стандартних вимог до оформлення документації.

Найголовніше - наші палітурні роботи забезпечать збереження архівних документів при тривалому їх зберіганні. Нагадаємо, що законодавство України зобов'язує підприємства, фірми, установи, компанії, організації забезпечити збереження архівних документів, тому палітурка документів, безсумнівно, є вимогою законодавства України.

На сьогоднішній день є кілька видів палітурки: м'яка обкладинка документів, тверда, обтягуюча і пружинна палітурка документації.

М'яка обкладинка документів

Варто відзначити, що м'яка обкладинка - невід'ємна вимога Державного архіву України при здачі справ на зберігання до архівних установ.

Палітурні роботи м'яким картоном мають найменшу вартість, але за цю невелику ціну палітурки архівна та поточна документація відрізнятимуться естетичністю і зручністю використання первинних бухгалтерських документів.

Незважаючи на те, що ціна на палітурні роботи невелика, така палітурка допоможе заощадити до 30% місця в офісі компанії.

Тверда палітурка документації

Ціна на палітурні роботи твердим картоном вища і він, як правило, застосовується для документів які частіше використовуються, щоб вони не втрачали акуратний вигляд.

Вартість таких палітурних послуг вище, оскільки картон для такої палітурки документів застосовується набагато товщий і міцніший, на відміну від м'якої палітурки.

Також ми професійно виконуємо й інші палітурні роботи, такі як:
- Брошурування справ на пружину,
- Разброшурування з наступним палітуруванням
- Нестандартні палітурні послуги і будь-які інші палітурні роботи.

З нами палітурка документації гарантовано буде відповідати всім нормам і вимогам стандартів, забезпечить документам тривале зберігання при компактному їх розміщенні!

Пошук по сайту

Напишіть що Вас цікавить і наш консультант зв'яжеться з Вами для вирішення питання - консультація абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

(прохання обов'язково вказати на вибір № вашого телефону або E-mail щоб ми могли з Вами зв'язатися !!!)

1500 символів ліворуч

Деякі наші клієнти

  • 1
  • 2

Наші переваги

  • ДОСВІД
  • ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  • ЦІНА-ЯКІСТЬ
Архівна компанія "ТАС" працює з 2000 року і спеціалізується на наданні архівних послуг в Києві і Київській області. Весь цей час наші архівісти сумлінно виконують свою роботу - обслуговують архівні приміщення підприємств, впорядковують документацію, проводять експертизу цінності документів, виконують інші архівні роботи.
Наші архівісти - професіонали, які мають спеціальну освіту і досвід роботи. Серед наших співробітників є також фахівці з досвідом роботи головними бухгалтерами держпідприємств, для яких порядок в документації - перш за все.
Наші клієнти з першого разу оцінивши співвідношення ціна-якість стають постійними клієнтами і добрими друзями. Маючи упорядкований нами архів Вашого підприємства Ви будете почувати себе спокійно і впевнено з архівної компанією "ТАС"