Архівна служба України в Києві

Ми виконуємо обов'язкове узгодження всіх документів з державним архівом України !!!

Дзвоніть: тел. Київ 236-58-88                              МТС (099)388-33-30  /  Київстар (098)017-19-18 /   Лайф (093)872-26-63

Організація документообігу - це послуга, за допомогою якої Ваші архівні документи систематизуються за датою і типом. Архівні дані вносяться в єдиний реєстр, чим забезпечується систематизація документації. Організація документообігу полегшить пошук того чи іншого документа в приміщенні Вашого архіву.

Систематизація документів потрібна ще й тому, що всі підприємства і установи зобов'язані зберігати свою документацію визначений час відповідно до строків зберігання документа, що визначено законодавчо.

Налагоджена нашою архівною компанією організація документообігу допоможе розібратися як з типом документації Вашого підприємства, так і з термінами зберігання Вашої документації.

Наші висококваліфіковані співробітники - це професіонали з багаторічним успішним стажем на посадах бухгалтерів держпідприємств і організація документообігу - це їх стихія, тому навіть нетипові і абсолютно заплутані архіви бухгалтерської документації з нашою допомогою будуть впорядковані!

Пошук по сайту

Напишіть що Вас цікавить і наш консультант зв'яжеться з Вами для вирішення питання - консультація абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

(прохання обов'язково вказати на вибір № вашого телефону або E-mail щоб ми могли з Вами зв'язатися !!!)

1500 символів ліворуч

Деякі наші клієнти

  • 1
  • 2

Наші переваги

  • ДОСВІД
  • ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  • ЦІНА-ЯКІСТЬ
Архівна компанія "ТАС" працює з 2000 року і спеціалізується на наданні архівних послуг в Києві і Київській області. Весь цей час наші архівісти сумлінно виконують свою роботу - обслуговують архівні приміщення підприємств, впорядковують документацію, проводять експертизу цінності документів, виконують інші архівні роботи.
Наші архівісти - професіонали, які мають спеціальну освіту і досвід роботи. Серед наших співробітників є також фахівці з досвідом роботи головними бухгалтерами держпідприємств, для яких порядок в документації - перш за все.
Наші клієнти з першого разу оцінивши співвідношення ціна-якість стають постійними клієнтами і добрими друзями. Маючи упорядкований нами архів Вашого підприємства Ви будете почувати себе спокійно і впевнено з архівної компанією "ТАС"