Архівна служба України в Києві

Ми виконуємо обов'язкове узгодження всіх документів з державним архівом України !!!

Дзвоніть: тел. Київ 236-58-88                              МТС (099)388-33-30  /  Київстар (098)017-19-18 /   Лайф (093)872-26-63

Знищення документації не така вже й проста процедура. Підприємство не може знищувати документи за власним бажанням, а тільки за згодою експертної комісії. Правильне знищення документів підприємства теж входить в наші послуги.

Значна кількість архівної документації з часом втрачає свою архівну цінність, тому своєчасний і правильний відбір подібних архівних документів і знищення документів - це комплекс робіт, що оптимізує архів і приводить документальну базу підприємства в порядок, з чим з легкістю впораються наші фахівці!

До складу експертної комісії для знищення документації підприємства входять представники керівництва підприємства та представники Національного архівного фонду.

Спочатку відбираються документи, у яких закінчився їх термін зберігання і складається акт про вилучення цих документів для знищення за описом. Потім опис і акт розглядаються і схвалюються експертною комісією. Далі їх має розглянути і схвалити експертно-перевірочна комісія державного архіву. І тільки після цього такий акт стверджує керівник підприємства і документи можна знищувати.

Знищення документів на підприємстві - процедура добре знайома нашим фахівцям. Ми надамо Вам всі необхідні консультації, бланки та шаблони для швидкого її проходження. Відвантажимо підготовлені до знищення документи організаціям, що приймають макулатуру за накладними. Оформимо акти про вилучення документів із закінченим терміном зберігання для знищення, де буде вказана дата здачі, номер накладної і вага. Акти на знищення документації передаються на зберігання до Вашого архіву підприємства.

Одним словом, знищення документів підприємства - це досить таки не проста процедура, але будьте впевнені,  що для Вас вона пройде непомітно, якщо за справу візьмуться висококваліфіковані фахівці нашої архівної компанії !

Пошук по сайту

Напишіть що Вас цікавить і наш консультант зв'яжеться з Вами для вирішення питання - консультація абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

(прохання обов'язково вказати на вибір № вашого телефону або E-mail щоб ми могли з Вами зв'язатися !!!)

1500 символів ліворуч

Деякі наші клієнти

  • 1
  • 2

Наші переваги

  • ДОСВІД
  • ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  • ЦІНА-ЯКІСТЬ
Архівна компанія "ТАС" працює з 2000 року і спеціалізується на наданні архівних послуг в Києві і Київській області. Весь цей час наші архівісти сумлінно виконують свою роботу - обслуговують архівні приміщення підприємств, впорядковують документацію, проводять експертизу цінності документів, виконують інші архівні роботи.
Наші архівісти - професіонали, які мають спеціальну освіту і досвід роботи. Серед наших співробітників є також фахівці з досвідом роботи головними бухгалтерами держпідприємств, для яких порядок в документації - перш за все.
Наші клієнти з першого разу оцінивши співвідношення ціна-якість стають постійними клієнтами і добрими друзями. Маючи упорядкований нами архів Вашого підприємства Ви будете почувати себе спокійно і впевнено з архівної компанією "ТАС"