Архівна служба України в Києві

Ми виконуємо обов'язкове узгодження всіх документів з державним архівом України !!!

Дзвоніть: тел. Київ 236-58-88                              МТС (099)388-33-30  /  Київстар (098)017-19-18 /   Лайф (093)872-26-63

Поняття архівні послуги передбачає цілий комплекс заходів, і наша компанія професійно надасть Вам широкий спектр архівних робіт, необхідних кожному підприємству, компанії, фірмі, установі ...

Ми проводимо архівні роботи комплексно і відповідно до всіх законодавчих норм.

Висококваліфіковані архівісти нашої компанії якісно і в строк виконають архівні роботи за наступними напрямками:

- Експертиза історичної, наукової і практичної цінності документів
- Складання номенклатури справ
- Архівна обробка документації
- Відбір документів з закінченим терміном їх зберігання, що підлягають знищенню
- Палітурні та брошурувальні роботи будь-якої складності
- Ми робимо обов'язкове узгодження документів з державним архівом України
- Супровід та обслуговування документів, які зберігаються в архівному приміщенні фірми
- Створення електронного архіву документації
- Проводимо консультації з питань діловодства і роботи архівних підрозділів підприємств різних форм власності
- Вивезення документації, що підлягає знищенню
- Допомога при ліквідації підприємств будь-яких форм власності
- Обслуговування архівних приміщень

Підприємства з великим документообігом (мережа магазинів аптек та ін.) відчувають гостру необхідність у підтримці суворого порядку зберігання документації, особливо первинної.
Наші архівісти допоможуть обладнати приміщення для архіву підприємства, розподілити і впорядкувати документи відповідно до ваших побажань, створити електронний реєстр збереженої документації і надалі підтримувати в архіві ідеальний порядок.

Грамотно організована архівна робота і зберігання документаціі - одна з основних складових стабільної роботи компанії, підприємства чи фірми, оскільки великий потік документів часто стає серйозною проблемою, яка уповільнює нормальний хід роботи організації.

Архівні послуги, професійно надані нашою архівною службою, дозволять Вашій компанії позбутися багатьох проблем, працювати стабільно, організовано і бути найкращими.

Пошук по сайту

Напишіть що Вас цікавить і наш консультант зв'яжеться з Вами для вирішення питання - консультація абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

(прохання обов'язково вказати на вибір № вашого телефону або E-mail щоб ми могли з Вами зв'язатися !!!)

1500 символів ліворуч

Деякі наші клієнти

  • 1
  • 2

Наші переваги

  • ДОСВІД
  • ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  • ЦІНА-ЯКІСТЬ
Архівна компанія "ТАС" працює з 2000 року і спеціалізується на наданні архівних послуг в Києві і Київській області. Весь цей час наші архівісти сумлінно виконують свою роботу - обслуговують архівні приміщення підприємств, впорядковують документацію, проводять експертизу цінності документів, виконують інші архівні роботи.
Наші архівісти - професіонали, які мають спеціальну освіту і досвід роботи. Серед наших співробітників є також фахівці з досвідом роботи головними бухгалтерами держпідприємств, для яких порядок в документації - перш за все.
Наші клієнти з першого разу оцінивши співвідношення ціна-якість стають постійними клієнтами і добрими друзями. Маючи упорядкований нами архів Вашого підприємства Ви будете почувати себе спокійно і впевнено з архівної компанією "ТАС"