Архівна служба України в Києві

Ми виконуємо обов'язкове узгодження всіх документів з державним архівом України !!!

Дзвоніть: тел. Київ 236-58-88                              МТС (099)388-33-30  /  Київстар (098)017-19-18 /   Лайф (093)872-26-63

Українська архівна компанія "ТАС" надає архівні послуги з 2000 року. Наша архівна служба виконує повний спектр архівних робіт - це і організація документообігу, і впорядкування документації, зберігання архівних документів, знищення документації, систематизація документів та інші суміжні послуги, пов'язані з архівними роботами ...

Архівне діловодство, яке виконує архівна компанія "ТАС", базується на суворому дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють роботу архівних підрозділів України.Українська архівна компанія ТАС Київ (Україна)


Наша архівна служба надає широкий спектр архівних послуг, які виконуються в найкоротші терміни висококваліфікованими фахівцями архівної справи.

Українська архівна компанія "ТАС" зможе чітко налагодити архівну справу у Вашій фірмі, підприємстві чи установі. Ми допоможемо Вам почуватися спокійно під час перевірок контролюючих органів і при необхідності швидко знайти необхідний документ у Вашому архіві. У випадку будь-якої податкової перевірки Ви завжди зможете надати їм, наприклад, акт на знищення документів, який наша архівна компанія завірить у Державному архіві України.

Співпрацюючи з українською архівної компанією "ТАС" Ви отримаєте надійного партнера.

Архівна служба "ТАС" щиро дякує Вам за увагу до нашої архівної компанії і сподівається, що Ви неодмінно скористаєтеся нашими послугами!


Пошук по сайту

Напишіть що Вас цікавить і наш консультант зв'яжеться з Вами для вирішення питання - консультація абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

(прохання обов'язково вказати на вибір № вашого телефону або E-mail щоб ми могли з Вами зв'язатися !!!)

1500 символів ліворуч

Деякі наші клієнти

  • 1
  • 2

Наші переваги

  • ДОСВІД
  • ПРОФЕСІЙНІСТЬ
  • ЦІНА-ЯКІСТЬ
Архівна компанія "ТАС" працює з 2000 року і спеціалізується на наданні архівних послуг в Києві і Київській області. Весь цей час наші архівісти сумлінно виконують свою роботу - обслуговують архівні приміщення підприємств, впорядковують документацію, проводять експертизу цінності документів, виконують інші архівні роботи.
Наші архівісти - професіонали, які мають спеціальну освіту і досвід роботи. Серед наших співробітників є також фахівці з досвідом роботи головними бухгалтерами держпідприємств, для яких порядок в документації - перш за все.
Наші клієнти з першого разу оцінивши співвідношення ціна-якість стають постійними клієнтами і добрими друзями. Маючи упорядкований нами архів Вашого підприємства Ви будете почувати себе спокійно і впевнено з архівної компанією "ТАС"